AC2010FK-0743R2L
MFR.Part #
AC2010FK-0743R2L
JLCPCB Part #
C4109193
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS