AC1225JK-0739RL
MFR.Part #
AC1225JK-0739RL
JLCPCB Part #
C5552798
Description
-55℃~+155℃ 2W 39Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS