AC1225FK-078K2L
MFR.Part #
AC1225FK-078K2L
JLCPCB Part #
C5576586
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS