AC1210JR-07750KL
MFR.Part #
AC1210JR-07750KL
JLCPCB Part #
C230490
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS