RC0603JR-136K2L
MFR.Part #
RC0603JR-136K2L
JLCPCB Part #
C5717245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS