AC1210FR-078R2L
MFR.Part #
AC1210FR-078R2L
JLCPCB Part #
C728048
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS