AC1210FR-078K2L
MFR.Part #
AC1210FR-078K2L
JLCPCB Part #
C230366
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS