AC1210FR-0764R9L
MFR.Part #
AC1210FR-0764R9L
JLCPCB Part #
C230318
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS