AC1210FR-0717K8L
MFR.Part #
AC1210FR-0717K8L
JLCPCB Part #
C230055
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS