AC1210FR-0715K8L
MFR.Part #
AC1210FR-0715K8L
JLCPCB Part #
C4162091
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS