AC1210DR-071R1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210DR-071R1L
JLCPCB Part #
C5936850
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS