AC1206JR-073M9L
MFR.Part #
AC1206JR-073M9L
JLCPCB Part #
C229943
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS