AC1206FR-7W1K58L
MFR.Part #
AC1206FR-7W1K58L
JLCPCB Part #
C6114258
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS