AC1206FR-0756K2L
MFR.Part #
AC1206FR-0756K2L
JLCPCB Part #
C229707
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS