AC1206FR-071R2L
MFR.Part #
AC1206FR-071R2L
JLCPCB Part #
C229422
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS