AC1206FR-071K69L
MFR.Part #
AC1206FR-071K69L
JLCPCB Part #
C229398
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS