AC0805JR-133R9L
MFR.Part #
AC0805JR-133R9L
JLCPCB Part #
C5545624
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS