AC0805JR-072K2L
MFR.Part #
AC0805JR-072K2L
JLCPCB Part #
C229173
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS