AC0805FR-7W1K2L
MFR.Part #
AC0805FR-7W1K2L
JLCPCB Part #
C727987
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS