AC0805FR-106R2L
MFR.Part #
AC0805FR-106R2L
JLCPCB Part #
C5545320
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS