AC0805FR-0713K3L
MFR.Part #
AC0805FR-0713K3L
JLCPCB Part #
C228297
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS