AC0612FR-07100RL
MFR.Part #
AC0612FR-07100RL
JLCPCB Part #
C854908
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS