AC0603JR-0720ML
MFR.Part #
AC0603JR-0720ML
JLCPCB Part #
C228159
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS