RT0805WRB07162KL
MFR.Part #
RT0805WRB07162KL
JLCPCB Part #
C4123438
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS