RT0805CRC073K65L
MFR.Part #
RT0805CRC073K65L
JLCPCB Part #
C2138030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS