AC0603FR-07866KL
MFR.Part #
AC0603FR-07866KL
JLCPCB Part #
C228080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS