AC0603FR-072R2L
MFR.Part #
AC0603FR-072R2L
JLCPCB Part #
C144672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS