AC0603DR-07110KL
MFR.Part #
AC0603DR-07110KL
JLCPCB Part #
C227441
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS