MHP-50PTA52-9K1
MFR.Part #
MHP-50PTA52-9K1
JLCPCB Part #
C19374244
Description
-55℃~+150℃ 500mW 9.1kΩ Metal Film Resistors ±0.02% ±5ppm/℃ Plugin,D2.1xL9.1mm Through Hole Resistors ROHS