AC0402DR-7W15K4L
MFR.Part #
AC0402DR-7W15K4L
JLCPCB Part #
C20141193
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS