AF1206FR-0743RL
MFR.Part #
AF1206FR-0743RL
JLCPCB Part #
C20144427
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS