AC0201JR-073K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0201JR-073K3L
JLCPCB Part #
C226666
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS