AC0201FR-0739R2L
MFR.Part #
AC0201FR-0739R2L
JLCPCB Part #
C4107365
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS