AA2512JK-073M9L
MFR.Part #
AA2512JK-073M9L
JLCPCB Part #
C4093476
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9MΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS