AA2512JK-071R8L
MFR.Part #
AA2512JK-071R8L
JLCPCB Part #
C3922657
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS