AA2512JK-071K2L
MFR.Part #
AA2512JK-071K2L
JLCPCB Part #
C1698393
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS