AA2010JK-076K2L
MFR.Part #
AA2010JK-076K2L
JLCPCB Part #
C2135670
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS