AA2010JK-0739RL
MFR.Part #
AA2010JK-0739RL
JLCPCB Part #
C4054506
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS