AA2010FK-078K2L
MFR.Part #
AA2010FK-078K2L
JLCPCB Part #
C2139418
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS