AA1218JK-071R6L
MFR.Part #
AA1218JK-071R6L
JLCPCB Part #
C1698586
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 1W 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS