AA1218FK-074K87L
MFR.Part #
AA1218FK-074K87L
JLCPCB Part #
C1701398
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS