AA1218FK-0742R2L
MFR.Part #
AA1218FK-0742R2L
JLCPCB Part #
C1701718
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS