AA1218FK-0740R2L
MFR.Part #
AA1218FK-0740R2L
JLCPCB Part #
C1704271
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 40.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS