AA1218FK-073K01L
MFR.Part #
AA1218FK-073K01L
JLCPCB Part #
C1701349
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.01kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS