AA1218FK-072K15L
MFR.Part #
AA1218FK-072K15L
JLCPCB Part #
C1730285
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.15kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS