AA1218FK-0716R9L
MFR.Part #
AA1218FK-0716R9L
JLCPCB Part #
C1702228
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 1W 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS