AA1210JR-072K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1210JR-072K2L
JLCPCB Part #
C2122411
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS