AA1210JR-071R6L
MFR.Part #
AA1210JR-071R6L
JLCPCB Part #
C2121333
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS