AA1210FR-07280RL
MFR.Part #
AA1210FR-07280RL
JLCPCB Part #
C20141163
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS