AA1206FR-075M9L
MFR.Part #
AA1206FR-075M9L
JLCPCB Part #
C2114333
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS